Články

Hlavní, nejvyužívanější modul systému. Modul Články slouží ke správě statického obsahu Vašich stránek. Každá Vaše stránka je tak samostatný článek, který je poté navázán na určité menu. Pomocí toho modulu můžete na Vaše webové stránky vkládat nové stránky, novinky nebo upravovat obsah současných.

Každý článek obsahuje samozřejmě text, má nějaký název a může obsahovat obrázky, ať už přímo v textu článku, nebo jako související obrázky přiřazené k článku. Pokud je žádáno (např. u novinek), je možné využít anotaci k článku, která stručně popisuje samotný obsah článku (např. v seznamu/náhledu). Dále je možné upravovat URL, které, pokud není vyplněno, je vygenerováno systémem automaticky dle názvu článku, meta informace (klíčová slova...atd).

Články můžete vypisovat v bloku na určité stránce, nebo jako hlavní obsah stránky.


Co je CMS EasyPage?

CMS EasyPage je redakční systém na správu obsahu webových stránek a projektů. EasyPage je dílo firmy
E-solutions s.r.o.

EasyPage patří mezi nejmodernější řešení v oblasti redakčních systémů na českém trhu a s jeho pomocí můžete velmi jednoduše a pohodlně spravovat obsah Vašich webových stránek odkudkoliv z Internetu.

Aktuality EasyPage

27.06.2013

Nová verze internetového obchodu EasyPage umí mimojiné automatické přepočty ceny na základě vybraného parametru (např. hmotnosti: cena/kg) a automatické filtrování a pohledy na data.

Podrobnosti >

Demo EasyPage

web: http://demo.easypage.cz
administrace: http://demo.easypage.cz/admin

uživatel: demo
heslo: demo
*
*
*
*
*
Captcha