Uživatelé

Modul uživatelé je univerzální modul pracující s registrovanými uživateli Vašeho webu. Častou součástí tohoto modulu je uživatelská sekce Vašeho webu, pod níž uživatelé modou např. přistupovat ke stránkám, které nejsou obecně zveřejněné nebo mohou provádět další úkony (hlasovat, psát do diskuzního fóra, objednávat produkty apod..).

Jednotlivé uživatele lze libovolně editovat, mazat i vytvářet. Standardně se o uživatelích sledují základní údaje (jméno, bydliště, kontaktní informace apod..) spolu s informace modulů, které jsou na Uživatele napojení (Objednávky, Diskuze apod..). Modul je také možný upravit na míru požadavkům klienta.


Co je CMS EasyPage?

CMS EasyPage je redakční systém na správu obsahu webových stránek a projektů. EasyPage je dílo firmy
E-solutions s.r.o.

EasyPage patří mezi nejmodernější řešení v oblasti redakčních systémů na českém trhu a s jeho pomocí můžete velmi jednoduše a pohodlně spravovat obsah Vašich webových stránek odkudkoliv z Internetu.

Aktuality EasyPage

27.06.2013

Nová verze internetového obchodu EasyPage umí mimojiné automatické přepočty ceny na základě vybraného parametru (např. hmotnosti: cena/kg) a automatické filtrování a pohledy na data.

Podrobnosti >

Demo EasyPage

web: http://demo.easypage.cz
administrace: http://demo.easypage.cz/admin

uživatel: demo
heslo: demo
*
*
*
*
*
Captcha