Uživatelský komfort a jednoduchost

Přestože je EasyPage velmi robustní a rozsáhlý administrační systém, pomocí něhož lze administrovat téměř jakoukoliv část Vašeho webu, uživatelské rozhraní je navrženo s maximálním ohledem na uživatelský komfort a jednoduchost. Všechny nástroje, které potřebujete k administraci Vašeho webu, máte vždy k dispozici jedním kliknutím z horního menu. Jednotlivé kroky jsou logicky uspořádány tak, aby následovaly a uživateli se zobrazily vždy po sobě. Veškeré potřebné informace se zobrazují pouze v takovém množství, aby jich bylo „tak akorát“. Zapomeňte na tápání v spleti nepřehledných tabulek. Kde si situace vyžaduje složitější řešení, je vše přehledně popsáno a vysvětleno v nápovědě. Pro případ, že bude administraci používat zahraniční klient, je kompletně přeložena i do angličtiny.


Co je CMS EasyPage?

CMS EasyPage je redakční systém na správu obsahu webových stránek a projektů. EasyPage je dílo firmy
E-solutions s.r.o.

EasyPage patří mezi nejmodernější řešení v oblasti redakčních systémů na českém trhu a s jeho pomocí můžete velmi jednoduše a pohodlně spravovat obsah Vašich webových stránek odkudkoliv z Internetu.

Aktuality EasyPage

27.06.2013

Nová verze internetového obchodu EasyPage umí mimojiné automatické přepočty ceny na základě vybraného parametru (např. hmotnosti: cena/kg) a automatické filtrování a pohledy na data.

Podrobnosti >

Demo EasyPage

web: http://demo.easypage.cz
administrace: http://demo.easypage.cz/admin

uživatel: demo
heslo: demo
*
*
*
*
*
Captcha